Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  Tann on Tue 30 Mar 2010 - 11:44

Mina ostsin viimati Statoilist 30l bensiini 3a tagasi.Siis kui tegin endale selgeks kuidas nad oma reklaamis valetavad.Võrdlesin lihtsalt läbisõite erinevate pakkujate vahel.Nende kütusega EI sõida rohkem.Väide,et saab sõita punktist A,punkti C on jama.Ei sõida isegi punktist A punkti B kuna kütus on võrreldes teistega kallim.Sama raha eest saad lihtsalt paaki vähem. Enam iial ei tangi Statoilis.Kui võimalik,sõidan nende tanklast vastassuunavööndis mööda.Alati esimesed värdjad,kes seda katelliahnitsust algatavad.Vahel harva saab ka mõni teine kartellisiseselt käsu algust teha.Lihtsalt silumaks...

Tann
Guest

Back to top Go down

Post  Tann on Tue 30 Mar 2010 - 11:51

Mina lõikasin Statoili kaardi puruks.Rekka tankimine nende juures läks üle mõistuse kalliks.Kuigi jah ka sõiduautot ja tsiklit ei tangi neil iial-nagu juba öeldud.Ka teistel tanklatel on sooduskaardid.Ja iasegi ilma kaardita on paljudes odavam kui Tattoilis kaardiga. Question

Tann
Guest

Back to top Go down

Post  targutis on Tue 30 Mar 2010 - 16:21

ses suhtes Tann'il õigs, et teistel ka ilma soodukat akyte odavam, ku statikal kõige vingema soodusega. Omal hetkel statiga võrreldes 1.-/L niiet kui keegi ikka tangib mitu tonni päevas, siis on ju lausa kuritegelik pidada palgal sellist juhiabi, kes sellist auku firma rahakotis laseb õitseda.
Kunagi kysisin stati töötajalt, et miks neil 4L talvine klaasipesu 99.90 e 100.- eeku on, kui mul 5L ja 37 eeku...vastas et "meieoma peseb ka"...ei osanudki nagu rohkem miskit arvata.

targutis
Guest

Back to top Go down

Kas poleks mitte mõttekam boikoteerida aktsiisitõstjaid?

Post  kristina on Wed 31 Mar 2010 - 8:27

Et siis, kas poleks hoopisiki mõttekam ette võtta midagi nende 101 päkapiku suhtes, kes aktsiisi tõstavad? Venemaal mu meelest kütus nii odav ongi, sest riik ei taha sealt oma kasu saada. Korraldaks hoopis piketi Toompeal näitamaks, et aitab rahva röövimisest bensiiniaktsiis näol?

kristina
Guest

Back to top Go down

Post  erz125 on Wed 31 Mar 2010 - 10:55

Toompeale peaks igal juhul minema ja mitte ainult bensu aktsiissi pärast.

erz125

View user profile

Back to top Go down

Post  Mel on Wed 31 Mar 2010 - 11:49

Ühinen !! + 3-4 minu tuttavat ka.

Mel
Guest

Back to top Go down

Jalgratas

Post  Martina on Wed 31 Mar 2010 - 12:02

Suvel kasutage võimalikult palju jalgratast see mõjub kõige paremini.

Martina
Guest

Back to top Go down

Post  heh on Wed 31 Mar 2010 - 17:00

10 autojuhti = 1 rekkajuht
seega, otsige toetust ka transpordiettevõtetest

heh
Guest

Back to top Go down

Neste ja Statoili boikoteerimine

Post  Tasuja on Wed 31 Mar 2010 - 17:15

Ühinen samuti ... peres 2 autot, keskmine kütuse kulu ca 3000 kuus

Tasuja

View user profile

Back to top Go down

Post  filx on Wed 31 Mar 2010 - 17:16

Ühinen juba tänasest antud boikoteerimisega Smile Kirjutasin oma blogis ka sellest, et info rohkem leviks Wink
Ja kõigile whineritele: kui te oma nutu ning hala prügikasti viskaks ja boikoteerimisega liituks, muudakse midagi!

filx
Guest

Back to top Go down

Post  part24 on Wed 31 Mar 2010 - 17:17

Boikoteerige parem Toompea jõuku, kes igasuguse kütuse pealt enesele ligi poole ahmib ja kütusemüüjatele ei jäta mitte mingisuguseid võimalusi!
"Öiro" nimel tahetakse maksu juba varsti peldikupaberist ja sissehingatavast õhust, kilekottidest käib jutt juba praegu!
Tuleksid ehk järgmised boikoteerijad Liviko ja teiste koledasti kalliksläinud viinasid boikoteerima, sellest oleks vähemasti ehk kasugi?

part24
Guest

Back to top Go down

Post  psh on Wed 31 Mar 2010 - 17:30

Kus on hr. Teder nüüd? Õiguskantsler, rahvas vajab sind.

psh
Guest

Back to top Go down

Kõigi autode proletaarlased ÜHINEGE

Post  EKO on Wed 31 Mar 2010 - 19:06

Loomulikult tuleb vältida selliseid kohti kus võileib maksab 40EEK-u ja kütus kõige kallim.
Ammu oleks aeg see tatoil P.sse saata.
Kuidas see oligi..."Kõigi autode proletaarlased ÜHINEGE"

EKO
Guest

Back to top Go down

Neste ja Statoili boikoteerimine

Post  Guest on Wed 31 Mar 2010 - 20:37

Olen ka käsi ... Nagu aru saan, siis alustame homme, kas kestvus on 1 kuu, jah ?

Guest
Guest

Back to top Go down

kütus

Post  rrr on Wed 31 Mar 2010 - 20:38

Olen nõus ja hakkan levitama. Monopolid peavad aru saama, te rahvas ei jää igavesti lolliks What a Face

rrr
Guest

Back to top Go down

Post  õllerex on Wed 31 Mar 2010 - 20:53

ma viimati vist tankisin kõnealustes tanklates mingi aasta tagasi ja enam pole plaaniski.

õllerex
Guest

Back to top Go down

Re: Aprillikuu boikoteerimise arutelu 2010: Statoil ja Neste

Post  hulgus on Wed 31 Mar 2010 - 21:02

Uurisin juba asja-omme saan meie linnas ühe väiketankla sooduka-siis tangingi sealt-hind sama mis nestes ja sibulaõlis.Statoili olen vältinud kõikaeg ja siiani tankind nii Lukoilis kui Nestes-nüüd siis kuu või kaks,palju vaja on-boikott!!!Kes ikka väga tahab,leiab alati lahenduse!Nii,et meie pere poolt jääb nestel aprillis saamata u.1500 eeku Evil or Very Mad(Piisake meres aga kui selliseid peresid on kasvõi 1000 siis praegusel masu ajal on see isegi sellisele juhtivale kütusemüüjale SAAMATA JÄÄND RAHA!!!). Ja enda tutvusringkonnast veel 3 peret vähemalt tulevad asjaga kaasa cheers

hulgus

View user profile

Back to top Go down

nii

Post  nafta ei on Wed 31 Mar 2010 - 22:36

uudisekünnise. info kuidas käituda peaks jõudama iga EESTI kodanikuni. kuidas?

nafta ei
Guest

Back to top Go down

Post  erz125 on Wed 31 Mar 2010 - 22:44

meie pere poolt jääb neil saamata ca 4000.- kuus ja ni iga kuu rendeer

erz125

View user profile

Back to top Go down

Post  Metsakol on Wed 31 Mar 2010 - 23:06

Mnjahh, ei saa ka osa võtta, kuna ei tangi statoilis ja nestes nii kui nii. Üldse ei saa aru miks inimesed statoilis tangivad, näiteks Haapsalus. Kolm tanklat 100 m raadiuses ja statoil konkurentsitult kõige kallim (tavaliselt kusagil 40 senti liitri kohta). Mina käin tavaliselt statoilis ainult suitsu ostmas ja aeg ajalt autopesus. Soomes olen küll nestes tankinud, seal suurt vahet ei olnud ja kuna firmal oli neste kaart, siis muud valikut eriti ei olnud.

Metsakol
Guest

Back to top Go down

Post  Mati on Thu 1 Apr 2010 - 6:46

Ühinen kah boikotiga ja annan teistelegi teada. Tänud eelkõnelejale kes autopesu meelde tuletas, olen ka siiani statoilis käinud aga seekord küürin ise puhtaks!! albino

Mati
Guest

Back to top Go down

Post  zafari on Thu 1 Apr 2010 - 9:24

Ise olen loobunud stati ja neste teenusest juba üle poole aasta. Tekkis nimelt Pärnusse üks väike automaat tankla kus vahelduva eduga diisel on krooni jagu odavam kui suurtes kettides ja bensiini hind ka kuni kroon Smile
Miks ma siis peaksin kallimat ostma.

zafari

View user profile

Back to top Go down

Kahe käega poolt

Post  Liitun on Thu 1 Apr 2010 - 9:31

...Nagu on ka suht kindel, et kui te ntx kysiksite inimeselt, kes S-is tangib koguaeg "palju kyte maksab", siis yle 50% neist ilmselt kehitaksid sellepeale õlgu (nagu ka kysimusele, et "palju auto kytet võtab" vastaks ilmselt, et "kõik mis paaki panen võtab ära")....

OK, ma olen üks nendest 50%-st kes 50% tankis Statoilis. Milles ma siis süüdi olen? Paak täitmata ei jää. Märkan ju suuri numbreid, -14-15-16-17-..., aga mis mul sellest täpsest teadmisest abi on, arve ei tule sellest väiksem. Palju võtab? On võtnud proovides tankimisest tankimiseni vahemikus 12.5-19, hetkel, usun, 13-14. Jällegi, mis kasu mul nendest komakohtadest, jätan möödasõidu tegemata? Jah ja varem või hiljem kuivatab paagi ;-) Vana hõre sara, üle 20a, sõidaks, usun, ka A76-ga. Piltlikult öeldes ZIL'i mootor aga jah teemast. Selle autoga valin mugavama tankla, mis ette jääb. Valisin. Et ma saan seda endale lubada ei tähenda seda, et ma raha peale vihane oleksin või et see mul puu otsas kasvaks. Kahel käel algatuse poolt ja minu poolt boikott. Veelkord, mind ei sunni seda tegema see, et ma tangiksin millegi arvelt vaid, et see, mis juba pikka aega toimub, on HAIGE. Töötu elukaaslane on Olerex'i klient niikuinii.

Liitun
Guest

Back to top Go down

Post  smurfike1 on Thu 1 Apr 2010 - 15:44

Ühinen boikotiga kuigi oman firma kaarti nestes, loobun selle kasutamisest, millalgi peab midagi muutuma!

smurfike1

View user profile

Back to top Go down

N ja S maha!

Post  tanel025 on Thu 1 Apr 2010 - 16:17

S-st olen vist 2 korda elus ostnud, N-st loobusin ca 6a tagasi, kui mulle antud sooduskaardilt võeti ca 10 kuu kasutamise järel soodus ära (ilma teatamata). Klienditeenindusest öeldi, et sellel polegi kunagi soodustust olnud ja ma ilmselt võtsin selle kaardi selleks, et krediiti saada.

Praegu tangin Olerexis ja Lukoilis, sooduskaardiga aled vastavalt 20 ja 25 senti. Ja kuigi kütuse ostmiseks raha jätkub ja kütust kulub palju, ostan lihtsalt põhimõtte pärast sellest firmast, mis tõstab hindu viimasena või teeb mulle suurima ale.

tanel025

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top