Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  Admin on Fri 19 Mar 2010 - 10:32

Mina olen juba alustanud Statoili ja Neste boikoteerimisega. Mis aga puudutab selle foorumi eesmärki ehk siis boikoteerida kokkulepitud tanklakette, siis arvan, et alustada tuleks nendest, kes Eestu turgu dikteerivad. Mina pean nendeks Statoili ja Nestet. Seetõttu boikoteeriksin mina Statoili ja Nestet koos.

Kutsume jätkuvalt üles kõiki Statoili ja Nestet boikoteerima! Meie eesmärgiks on, et Statoili ja Neste tanklates ei käiks enam ühegi inimest! Kõik, kes te kasutate Statoili või Neste kütusekaarte, tehke lepingud ümber mõnda teise kütusemüügi firmasse! See annaks meie ettevõtmisele väga palju juurde! Statoili ja Nestesse tulevad kliendid hea meelega tagasi siis, kui Statoil ja Neste hindasid alla laseb: olgu see siis, kas tavaline hinnalangetus või mõne uue mõistliku kütuse sooduskaardi turuletulek (näiteks igalt liitril kroon alla).

Last edited by Admin on Sun 2 May 2010 - 11:00; edited 4 times in total (Reason for editing : Uued mõtted)

Admin
Admin

View user profile http://boikoteerimine.forums-free.info

Back to top Go down

Re: Boikoteerimise objektideks on jätkuvalt Statoil ja Neste!

Post  xxx on Fri 19 Mar 2010 - 10:48

Mina näiteks ei saa teiega ühineda. Ma nimelt nagunii boikoteerin Nestet ja Statoili 100%. Ka kõigil muudel kuudel. On lihtsalt ka odavamaid tanklaid Tallinnas.

xxx
Guest

Back to top Go down

Post  Raghza on Fri 19 Mar 2010 - 11:07

Olen nõus, et nad eesti turu liidrid on, kuid samamoodi nagu eelmine kodanik - boikoteerin neid nagunii juba 99% ulatuses.
Aga plaan on muidugi hea, olekski aeg, kui need jaamad oma hindu langetaksid.

Raghza
Guest

Back to top Go down

Post  FFeik on Fri 19 Mar 2010 - 11:44

LEVITAGE LEVITAGE LEVITAGE LEVITAGE, muud mul õelda pole, ise tegelen kh levitamisega, praegu meid 12, sellise arvuga ei tee me küll midagi.

FFeik

View user profile

Back to top Go down

Re: Aprillikuu boikoteerimise arutelu 2010: Statoil ja Neste

Post  hulgus on Fri 19 Mar 2010 - 11:54

Kas ehk peaks vastava lingi üles panema kõigi Eesti autoklubide kodukatele?Usun,et ka sealtkaudu levib info üsna kiiresti.

hulgus

View user profile

Back to top Go down

Post  Admin on Fri 19 Mar 2010 - 12:20

hulgus wrote:Kas ehk peaks vastava lingi üles panema kõigi Eesti autoklubide kodukatele?Usun,et ka sealtkaudu levib info üsna kiiresti.
Oluline on, et info jõuaks autojuhtidele. Mida rohkemates kohtades info levib, seda suurem on tõenäosus, et seda aktsiooni märgatakse.
Populaarsemates kohtades nagu Auto24.ee (autonduse alamfoorum) ja Streetrace.org (vaba teema alamfoorum) foorumites on linki levitatud.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post  hulgus on Fri 19 Mar 2010 - 13:30

Seda silmas pidasingi-Audi ja Volkswageni jt. klubides vist enamasti autojuhid koos Wink

hulgus

View user profile

Back to top Go down

Post  margus on Fri 19 Mar 2010 - 13:32

Ärge unustage venekelsed elanikkonda, nad võivad Tallinnas moodustada tarbijatest enamuse

margus
Guest

Back to top Go down

ka

Post  junn on Fri 19 Mar 2010 - 14:08

ammu juba boikoteerin statoili ja nestet, soovitan kõigil sama teha

junn
Guest

Back to top Go down

Post  liisel on Fri 19 Mar 2010 - 14:12

Kambas.... Nestes ei ole ma küll aastaid tankinud, küll aga statoilis. Aga jah jätame siis seekord ka Statoili sinna kus ta seisab:) ja tangin mujal Smile

liisel
Guest

Back to top Go down

Post  targutis on Fri 19 Mar 2010 - 14:15

Et mõttel, kui sellisel, pole viga... AGA ei saa jätta tähelepanuta asjaolu, et mõlemad (N ja S) teenivad eesti jaevõrgus myydavalt kytyselt alla % kogu korporatsiooni kasumist. Ja tankige te unos, jetis, mark'is, hepas, heveris, alexelas, olerexis v kus iganes...kabanossi ostab 90% nokkmytstes v paljanabalistest tegelastest ikkagi S-ist. Neutral
Nagu on ka suht kindel, et kui te ntx kysiksite inimeselt, kes S-is tangib koguaeg "palju kyte maksab", siis yle 50% neist ilmselt kehitaksid sellepeale õlgu (nagu ka kysimusele, et "palju auto kytet võtab" vastaks ilmselt, et "kõik mis paaki panen võtab ära"). S-i myygipoliitika on selline, et kett on pikk, erinevaid teenuseid palju ja kui kyttelt hetkel ei teeni, siis muuga ikka majandab.
Kui kytteliitri hinnast ca 7 eeku moodustab aktsiis ja ainult selle maksu maksmise võimaldamise eest kysib riik veel 1,4 eeku, ehk siis ca 8,4 eeku/L teenib eesti riik igalt liigutatud liitrilt, siis arvestage natuke tootehindadega ja saate isegi aru, et tanklates on kytte myymine juba ammu teisejärguline tegevus (panustatud 17 eeku annab lisa ca 50 senti...samas kui suitsupakki panustatud 27 eeku annab lisa puhtalt 2 eeku). Pigem tuleks saavutada riigiisade arusaam, et yks vuntsidega mees oli kunagi, kel nimeks Stalin oli. Ta oli ka oma "asjaajamises" väga kindel ja pigistas rahvast kuidas vaid oskas...võttes nn riigi hyvanguks (nagu meil praegugi ju) niiaplju kui kannatas ja veel natuke...(lugege mark solonini 22.juuni1941 raamatut) ja imestas siis nii siiralt selleyle, et ca 6 miljonit "tema inimest" sakslastepoole yle lippasid v lihtsalt sõdimast keeldusid...et alles 13 päeva peale saksa vägede piiriyletamist pöördus rahva poole...ega tal miskit tarka olnudki öelda...miks peaks rahvas armastama seda partei ja valitsust ja neid poliitikuid, kes nendeseljas liugu lasevad? Kas tänases eestis läheks keegi veel toompeale, kui savisaar kutsuks Very Happy:D:D?
Seega-tanklaid võib boikottida...aga maksumaksmist PEAB valitsus hakkama ka vaagima.
Eestis myyakse päevas mitu milj. liitrit kytet, seega teenib riik sellest mitu korda 8,4 milj. krooni...tundub mõnele autojuhile, et see läheb teeremontimiseks v?
Lisaks et ise ei tangi kummaski ja olen kytusemyygga suht lähedalt seotud. Seega konkurentide boikott on vesi minu veskile, maksude vähendamine aga annaks tulemust meie kõigi jaoks.

targutis
Guest

Back to top Go down

Post  Kille on Fri 19 Mar 2010 - 14:33

Arusaadav, et suurt ketti see "kopikas" ei mõjuta, aga kes meist on nõus kahjumiga töötama? Surprised
Selge sõnum oleks ju antud rahva poolt ja see jõuaks ka ülesse poole!

Kille

View user profile

Back to top Go down

Post  canakas on Fri 19 Mar 2010 - 17:58

Eelmisega täiesti nõus: asjale vaja tähelepanu tõmmata!Midagi peab tegema.Sest foorumites jauramine siiamaani eriti nagu tulu pole toonud.Ja veelkord :LEVITAGE INFOT!!!

canakas

View user profile

Back to top Go down

Post  targutis on Fri 19 Mar 2010 - 20:16

ei tea kuidas see ylespoole jõuaks? Arvad, et nood 101 seal mäepeal märkaksid miskit halba selles kui ka isegi 1000 inimest loobuks statis/nestes tankimast ...olekski parem-saab kiiremini ja neid nagunii hind ei huvita...selle maksame ju meie kinni...nemad tseki esitavad ja kasseerivad oma "kuluhyvitise"...kokkuvõttes maksejõuline klient on rahul kuid kyttemyygi kasum väheneb...tõstame veel hinda. Väheneb ka kytuse logistikaga seotud kulu, maksejõuline kytteostja on ikka rahul ja kabanossiostja annab ikka kasumi. Kahjumisse ajamiseks tuleks teha mitte kyttele boikott vaid nii, et keegi yldse ei tõstaks oma jalga sinna jaama...kui päevakassa ikka vähem kui elektriarve, siis vb aga muidu kyll mitte.
Lisaks ei ole kumbki kett syydi selles, et meil kytte maksud "euro miinimum". Aga millegipärast meil see miinimum on kõrgem kui lätis-leedus..kreekast rääkimata.
Boikottige makse, mitte lõppahelat. Nagunii on juba riigipoolt seatud ka kogu vastutus lõppmyyjale. Selle aktsiooniga te peksate sõnumitoojat halva uudise eest ega mõjuta sellega kuidagi halva uudise põhjust.

targutis
Guest

Back to top Go down

Post  Kille on Fri 19 Mar 2010 - 21:47

targutis wrote:ei tea kuidas see ylespoole jõuaks? Arvad, et nood 101 seal mäepeal märkaksid miskit halba selles kui ka isegi 1000 inimest loobuks statis/nestes tankimast ...olekski parem-saab kiiremini ja neid nagunii hind ei huvita...selle maksame ju meie kinni...nemad tseki esitavad ja kasseerivad oma "kuluhyvitise"...kokkuvõttes maksejõuline klient on rahul kuid kyttemyygi kasum väheneb...tõstame veel hinda. Väheneb ka kytuse logistikaga seotud kulu, maksejõuline kytteostja on ikka rahul ja kabanossiostja annab ikka kasumi. Kahjumisse ajamiseks tuleks teha mitte kyttele boikott vaid nii, et keegi yldse ei tõstaks oma jalga sinna jaama...kui päevakassa ikka vähem kui elektriarve, siis vb aga muidu kyll mitte.
Lisaks ei ole kumbki kett syydi selles, et meil kytte maksud "euro miinimum". Aga millegipärast meil see miinimum on kõrgem kui lätis-leedus..kreekast rääkimata.
Boikottige makse, mitte lõppahelat. Nagunii on juba riigipoolt seatud ka kogu vastutus lõppmyyjale. Selle aktsiooniga te peksate sõnumitoojat halva uudise eest ega mõjuta sellega kuidagi halva uudise põhjust.

Aga jutt käibki siin ju mitte ainult 1000 inimesest... kui vingujaid/kahtlejaid palju, ega siis ei saa sedagi kokku.
Ja kabanossi müügist vaevalt, et keegi ära elab Razz
See, et kui kasum väheneb ja tänu sellele tuleb hinda tõsta, on küll tüüpilise Eesti kaupmehe suhtumine, kuid ega vaikides asjad ei liigu ka No

Kille

View user profile

Back to top Go down

Post  Admin on Mon 22 Mar 2010 - 9:42

Üllatus, üllatus, aga Streetrace.org foorumis on boikoteerimise arutelu lukku pandud, mida ma üldse ei imesta, kui lugeda Streetrace.org foorumis kommentaare. Streetrace.org foorumis pigem vingutakse teineteise kallal, kui arutatakse teemat.

Admin
Admin

Back to top Go down

Post  Kille on Mon 22 Mar 2010 - 15:14

Ei, Reiljan käis tsensuuri tegemas ja vrsti tuleb siia ka... tal plaanis kõik kohad ära tsensuurida.

Kille

View user profile

Back to top Go down

Post  sille on Tue 23 Mar 2010 - 16:03

Kasutan ettevõtte kütusekaarti, Statoili oma. Just praegu andsin korralduse leida meile mõni sobivam, mis ei oleks Statoil või Neste.

Statoili väga suured kasutajad ongi just ettevõtted. Seega selleks, et neid tõeliselt boikoteerida, tuleks leida võimalus kogu seda infot levitada veel massiivsemalt. Ettevütetel on vaja samuti kulud kontrolli all hoida ja Statoil paraku ON kõige kallima kütuse mõõja hetkel Eestis.

Minu soe soovitus, kirjutage antud teema kohta uudisnupuke ja saatke meediasse. Vastasel juhul jääb teie aktsioon hüdja hääleks kõrbes...

sille
Guest

Back to top Go down

Post  diisel64 on Wed 24 Mar 2010 - 20:55

Mis siin ikka, proovigem kasutada võrkturunduse tehnikat - iga liige toob 6(näiteks) liiget ja need omakorda ja nii edasi ja neil kõigil on veel tuttavad, kes neid kuulavad.Tasub ju proovida, lehekülje lugejate arv kasvab rekordkiirusel. Ise nägin reklaami autolehes ja pean tunnistama, et olen sellele juba ammu mõelnud, kuna tööle-tagasi on paratamatult 100 km. Kellel vähegi viitsimist saaks ju kuu kütte valmis osta, misiganes kohast, ega raha kuu jooksul pidevalt juurde ei tilgu. Ise ostan võimalikult valmis ja nendest tanklatest pole niikuinii viimase paari aasta joksul midagi ostnud, kui, siis Olerexist viimases hädas paar liitrit. Paagi võib ju vähemalt alati täis võtta, kui raha on, ega oma autost see kuhugi ei kao(enamasti).Loodan, et hägustes ridades on veidi mõtteainet! Ja küll need piiripunktid ära ummistatakse ja see ongi ainult positiivne, keegi ei saa keelata osta kaupa sealt, kus see odavam on, tuleb ainult peenelt mööda seaduse piiri käia. Huvitav, kas mõni kõrge riigipea teab, palju diisel maksab ja palju keskmine maainimene seda kuus ostma on sunnitud, et peret elus hoida?

diisel64

View user profile

Back to top Go down

Post  diisel64 on Wed 24 Mar 2010 - 21:06

Juhiks veel tähelepanu, et liigkasuvõtjateks pole mitte tanklad, vaid meie riik - nii, et: vahet pole, mis tanklast oma kütte ostad, liigkasuvõtja on ikka õnnelik ja laseb meie raha eest oma kalli autoga(mis tarbib kütet 2-3 korda rohkem kui meie nn. masuudikatlad) ringi. Jätku siis vähemalt diiselkütus puutumata - "naftaga" keegi ju lõbusõitu ei tee. See oleks sama hea, kui riik tahaks varsti verekeskusest ka iga liitri pealt ränka pappi võtta, verepuudusesse surija ei saaks ju valida! Maksustagu suitsu ja viina, siis on inimese enda valida !!!

diisel64

View user profile

Back to top Go down

Post  erz125 on Thu 25 Mar 2010 - 11:29

see suitsu ja viiina aktsiisi tõstmine kütuse aktsiisi asemel oleks minuarust päris hea mõte. muidugi paljud on neid ka sunnitud ostma.

erz125

View user profile

Back to top Go down

Post  parm.. on Fri 26 Mar 2010 - 10:10

igati poolt, aga arvan, et ainuke viis mõjutada müüki, on mitte osta ja selles pole ju Neste ega Statoil süüdi. Ka mujal hinnad samad.
Mina pakun välja minna üle gaasile, kõigil, kel võimalik. Miks peaks sellise hinnaga kütust ostma, ostame gaasi ja kütuse tarbimine väheneb oluliselt. Ise olen üldse kasutanud bussi ja taksot viimasel ajal, kuna ei soovi osta kütust sellise hinnaga. Ni et kõik võiks oma käimisi natuke organiseerida ja kasutada ratast või ühistransporti, nii palju kui võimalik.
'
Teema võiks ka panna Auto24 foorumisse, seal tuleb kindlasti kõva vastukaja, igast suunast Smile

Olen pooldaja,

Parm

parm..
Guest

Back to top Go down

Ühistransport

Post  diisel64 on Sat 27 Mar 2010 - 16:47

Esiteks tuleb minul näiteks odavam sõita oma olemasoleva autoga kui bussiga ja teiseks pooltel pole lihtsalt võimalik bussiga tööle või poodi käija, eriti maainimestel. Ja veel mõelda, mis aeg kuluks mitme ümberistumise ja ootamistega? Töökohtasid pole praegust linnaski võtta, mis siis veel maal. Kui 10km tööle oleks, sõidaksin meeleldi üldse rattaga. Need ei tohiks üldse kütuse hinna pärast viriseda, kellel on 1km tööle vaja ilmtingimata 4,2 liitrise a8-ga sõita, sealjuures veerand tundi ummikus istuda ja armatuurilt küüsi närides kütusekulu jälgida ja kusjuures - nad on kõige suuremad virisejad.
Mida peab tegema ületöötanud pereisa kaotanud üksikema, kellel on vaja maalt metsa seest lapsed kooli toimetada ja ise tööle käija, kusjuures sellel talvel ka lumevaaludes rammides suuremat kütusekulu kannata - luksusautodega aktsiisitõstjad, MÕELGE NATUKE!!! Kas lihtinimese palga juures on see võimalik. Kõigele lisaks läheb toidukraam ka poes ju ainult kallimaks, tänu transpordikulude suurenemisele.
Aga nii saabki Eesti 5 rikkama riigi hulka, kui vaesemad välja süüa. Keda huvitab, kas emapalk on 30 000 või 35 000 (ainult neid samu aktsiisitõstjaid)? Normaalsetele emadele loeb rohkem see, kas kütus maksab 12 või 17 krooni.

diisel64

View user profile

Back to top Go down

Post  Kille on Sun 28 Mar 2010 - 20:12

Issanda loomaaed on ikka kirju... Shocked

Kille

View user profile

Back to top Go down

Heakene küll, et boikoteerida Statoili, aga Neste?

Post  ema on Tue 30 Mar 2010 - 9:59

Kui Nestel on minu kodule lähim (500m) ja odavaim tankla, siis miks peaksin sõitma kusagile linna teise otsa, et kallimat kütust osta? Või kui linna teises otsas on "koguni" paar senti odavam kütus, siis mis mõtet sellel kütuse raiskamisel? Pean sinna linna teise otsa ka kuidagi ju saama;)

Ehitan auto gaasikütte peale ja nuuman idanaabrite magnaate. Mis mõttega? Need ju samasugused ärihaid;)

Ühistransport raiskaks minu aega ja on vähemalt Tartus küll kallim kui auto kasutamine - kuna ma ei sõida ju autos üksinda. Ning kui mul on vaja kaht last transportida, siis miks peaksin nendega mingisse ühistransporti ronima viiruseid koguma? Kui paljud rattasõbrad sõiduteel ise kaht last vedada mõtlevad? Mulle ei meeldi väljavaade koos lastega kusagile rentslisse rammitud saada, mõne "naljategija" poolt. Kui üksi elada, siis on muidugi väiksemas linnas autot väga vähe vaja.

Ja isegi kui ma käiksin jala või sõidaksin rattaga, mõjutab kütuseaktsiis ja/või kütuse hinna pidev kerkimine kaude muude kaupade hindu. Nonde tarbimiseta ometigi ei saa, kui just mullatoidul ei ole. Millist aktsiisi muudkui kasvatada, selles on küsimus.

ema
Guest

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top