Asjal on jumet

Go down

Asjal on jumet

Post  Kille on Thu 18 Mar 2010 - 20:50

Igatahes oleksin mina käsi ja suudaksin vähemalt 5 inimest veel tarbimisharjumusi muutma soovitada. Cool
Ürituses kahtlejatele ütleksin veel seda, et kartelli dikteerivad ikkagi turuliidrid (teadagi ju kes- N ja S)
Ja veel kas siis selle pärast, et tankla asub 5 või isegi 25 kilomeetrit kaugemal, kui praegune tankla, kas siis ei suudaks tõesti kuu aega vastu pidada ja teisest (kaugemast) tanklast tankida? Mad
Olen seda meelt, et ei tasu niisama vinguda, tuleb asjad lihtsalt ära teha! Kas vingudes asjad liiguvad edasi?-ei!!!
Kutsun rahvast asjaga liituma, edu korraldajale! Laughing

Kille

View user profile

Back to top Go down

Re: Asjal on jumet

Post  FFeik on Thu 18 Mar 2010 - 20:59

Asi polegi viitsimises/vingumises, katsu sa niipalju inimesi kokku ajada, et tanklaketid nende puudumist märkaksid, ei piisa ka kui hakkame lihtsalt kõik siin olijad eirama mingit tanklaketti ilma, et asi suure kella külge ei läeks.
Asi tuleb ka kuidagi ajakirjandusse lekitada nii saame rohkem rahvast juurde ja sis meid märgatakse.

Samas võib piisada ühepäeva üritusest, kus me lihtsalt paneme oma sõidukitega tankla teed kinni, kui kästakse liikuda ütleme et pole bena ja samas raha et osta.
Kuid arvatavasti tuleb sel puhul mängu ka politsei kes koristab meid sealt ära aga siis tulevad juba järgmised ja asi jätkub 24h:D.
Aga samas see nõuab vähem inimressursse ja siis meid märgatakse.

ÄRGE VÕTKE SEDA TÕSISELT!! See lihtsalt üks varjant, et saab asja ka teisiti ajada. lihtsalt häid ideid vaja aga ega ma lihtsalt boikoteerimise vastu ka pole Smile

FFeik

View user profile

Back to top Go down

Post  TechArt20 on Thu 18 Mar 2010 - 21:36

Samas mõte hea, koguda igas piirkonnas raffas kokku ja ühe tanklaketi tanklaid boikottides ( tankurid lihtsalt kinni parkida ) näidata et eestlased ei taha enam vaikides hinnatõuse kinni maksta.

TechArt20

View user profile

Back to top Go down

Post  hulgus on Thu 18 Mar 2010 - 21:50

endal oli mõte et lähen ntx ühte meie linnas asuvasse(S) tanklasse ja igaüks kes tankima tuleb,pakun variandi,et tangiks see nädal ntx. teise keti tanklas.Et kui pollar tuleb,ütlen et ajan tuttavatega juttu...Aga võivad tulla ka kurjemad mehed-noh ja mina üksi...Nii vist jah päris ei saa aga vot massiga-siis juba saaks ehk midagi enamat korda saata.Tõsi jah-vaja on avalikkuse tähelepanu!Ehk mõtleme kamba peale midagi välja-praegu meid veel vähe siin aga asi alles alguses ka.See tõesti miinuseks et siin peab ennast registreerima-paljud ei viitsi.Aga muidu igati ok algatus!

hulgus

View user profile

Back to top Go down

Post  Admin on Thu 18 Mar 2010 - 22:47

Registreerimise saab maha keerata, aga praegu on registreerimine selleks, et oleks võimalik inimeste arvu kindlaks teha. Mitte registreeritud kasutaja võib ükskõik, kelle nime all kirjutada. Üks võimalus on tõesti võimaldada siin foorumis luba postitada ilma registreerimata.

Admin
Admin

View user profile http://boikoteerimine.forums-free.info

Back to top Go down

Post  TechArt20 on Thu 18 Mar 2010 - 22:58

Saan aru küll, et enamus on lihtsalt jutumehed ja kui tegudeks läheks siis ei ole aega ega tahtmist jne....aga praegu võiks küll foorumis sõnavõtmine regamata olla.....eks siis hiljem kui asja massidesse saab ja tegudeks valmistuma hakatakse siis peaks osavõtjad end kirja saama panna kusagile vms...Smile

TechArt20

View user profile

Back to top Go down

Post  regamata on Fri 19 Mar 2010 - 1:08

Nüüd saab sõna võtta ka ilma registreerimata. Avaldage julgelt oma mõtteid!

regamata
Guest

Back to top Go down

Post  Kille on Fri 19 Mar 2010 - 2:27

TechArt20 wrote:Samas mõte hea, koguda igas piirkonnas raffas kokku ja ühe tanklaketi tanklaid boikottides ( tankurid lihtsalt kinni parkida ) näidata et eestlased ei taha enam vaikides hinnatõuse kinni maksta.
Ja ka selle aktsiooni jaoks on palju rahvast vaja... - nii, et asi jõuaks meediasse. Cool
Niisiis infot levitama! cheers

Kille

View user profile

Back to top Go down

nõus toetama

Post  Ceedik on Fri 19 Mar 2010 - 12:39

Igati aktsiooniga nõus. Kas teemat saaks äkki "Teeme Ära" kampaania väikse vennana meediasse sokutada. See praegu tuttav teema inimestel ja peaks ka uudiskünnise ületama.

Igatahes Nestes ja Statoilis ise enam kuu aega ei tangi.
PS: leidsin lingi ilma-foorumi teemast st. keegi töötab usinalt - TUBLI

Ceedik
Guest

Back to top Go down

Post  urka on Fri 19 Mar 2010 - 13:43

põmsti ka käsi.... viimased nii 5 a olen vaid alexelast ostnud, kuid saab ka kokkulepp teatud ketile saavutada
meie peres läeb kuus u 500 - 600 l bensiini

urka
Guest

Back to top Go down

Post  -RS- on Fri 19 Mar 2010 - 13:56

toetan ettevõtmist 100%!!!

-RS-

View user profile

Back to top Go down

Post  igatahes on Tue 30 Mar 2010 - 13:40

Mul sai juba eelmise tõusuga süda täis Stati peale(kuldtase oli) ja tegin endale kõikide muude kettide sooduskaardid. Nüüd rääkisin äiaga kah läbi ja temagi hakkas Alekselast tankima. -30s alla odavamast kütusest kui -35s stati kaardiga, see juba on vahe. Ja tõsiselt enam ei tangi Statis. Mis kuradi firma siukest poliitikat ajab? Nii et 3 autot võtab seoses sellega mujalt kütust kui statoilist.

igatahes
Guest

Back to top Go down

Post  toomas on Fri 9 Apr 2010 - 21:00

Mina võtaks hea meelega osa aga olen häbelik ja kardan natuke, kui mingi Reporteri või seitsmeste uudiste lapsajakirjanik mulle kaamera näkku topib. Äkki meisterdan maski endale Smile

toomas
Guest

Back to top Go down

Post  jah on Wed 14 Apr 2010 - 18:55

Poolt!

jah
Guest

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content