Konkreetne tegevus, mis peataks kütusehindadega pideva mängimise!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Konkreetne tegevus, mis peataks kütusehindadega pideva mängimise!

Post  zyon on Wed 31 Mar 2010 - 12:11

Minagi tangin juba 4 kuud vene kütust, kopp on ees sellest hindade solgutamisest siia sinna. Alati tuuakse põhjus, et kallima hinnaga see ning tuleb enne ära müüa kui hinda alla lasta aga kui hind all ja barreli hind peaks tõusma, nii kohe laksust üleval hind, miks nad siis vana hinnaga ei müü nii kaua kuni otsas. Igati poolt, toetan ka 100%.

zyon
Guest

Back to top Go down

Post  Lord on Wed 31 Mar 2010 - 12:14

Olen poolt, pole kunagi neist tanklatest tankinud! Miks mitte kasutada mõnda valmis foorumit, oli vist näiteks tarbija24, seal käib palju rohkem rahvast, siia ei osata hiljem enam tulla, kui uudis ära kaob. Tegin kunagi kalkulaatori mis arvutab õiglast bensiini hinda. Seda kalkulaatorit annaks kasutada, kui uued aktsiisimäärad sisestada. Sealt on hästi näha kui ahned bensiinimüüjad on ja see oleks hea relv ahnuse vastu.

Lord
Guest

Back to top Go down

tore plaan

Post  Velts on Wed 31 Mar 2010 - 12:15

Ise ma ei tangi peaaegu kunagi neis tanklates, ka mitte välismaal viibides, seega juba boikotiveteran. Teistele ja eriti aktiivsetele tegutsejatele soovin aga jõudu ja olen ka valmis ise aktsioonidest osa võtma. Hiinlased kavatsevad Volvost tiigri välja lasta, niisiis oleks aeg ka eestlastel endist mõni tegusam elukas välja päästa ja mitte igat jama vaikides kannatada. Usun, et piiriäärsete alade elanikud ei tangi enam ammu Eestis asuvates tanklates ja miks peakski?

Velts
Guest

Back to top Go down

tore plaan

Post  Velts on Wed 31 Mar 2010 - 12:16

Ise ma ei tangi peaaegu kunagi neis tanklates, ka mitte välismaal viibides, seega juba boikotiveteran. Teistele ja eriti aktiivsetele tegutsejatele soovin aga jõudu ja olen ka valmis ise aktsioonidest osa võtma. Hiinlased kavatsevad Volvost tiigri välja lasta, niisiis oleks aeg ka eestlastel endist mõni tegusam elukas välja päästa ja mitte igat jama vaikides kannatada. Usun, et piiriäärsete alade elanikud ei tangi enam ammu Eestis asuvates tanklates ja miks peakski?

Velts
Guest

Back to top Go down

Mõnuz, olen käsi

Post  Horatio on Wed 31 Mar 2010 - 12:19

Aga eelmisele postitajale, et äkki avaldad oma kalkulaatori infot väheke Razz

Horatio
Guest

Back to top Go down

Post  Source on Wed 31 Mar 2010 - 12:34

Olen ka nõus.
Kui mõned kuud tagasi maailmaturul kytuse barreli hind langes ala 40% mis on kõvasti, meil ei liikunud see hind ei alla vaid tõusis ylesse.
Viskan neste krediitkaardi siis minema ja hakkan Tallinnas teisi jaamu otsima ja kylastama.

Source
Guest

Back to top Go down

Post  iff on Wed 31 Mar 2010 - 12:43

nõus täiesti,kuigi nagunii ei kasuta juba statoili,kui kõige kallimat tanklat

iff
Guest

Back to top Go down

nõus

Post  urmss on Wed 31 Mar 2010 - 15:27

Ma olen igatahes käpp..viskab juba sitta ventikasse see jura.

urmss
Guest

Back to top Go down

Post  Tom on Wed 31 Mar 2010 - 15:55

Algatus on väga positiivne ning ka kütusehind peab olema õiglane.

Samas, kui ma lähen selle algatusega kaasa, hakkan võtma kuskilt Küla-Karla tanklast ning sealse solkkütuse tõttu lähevad pihustid umbe, kütusepump umbe, siis mitte keegi ei korva mulle seda kahju, mida see toetamine on mulle põhjustanud.

Seega olen Nestes ja Nestesse ma ka jään, sest ma ei saa mootoririkkeid omale lubada.

Teiseks võiks küsida, et mis siis on parem? Olerex, Alexela, Favora jne lähevad samamoodi Statoili ja Neste algatusega kaasa. Mis teeb nemad paremaks? Kui nemad on nii head ja moraalsed, siis miks lähevad nad kaasa hinnamuutustega?
Kui üks lööb esimesena ja alles siis hakkavad teised ka maaslamajat peksma, kas need "teised" on siis vähem süüdi?

Tom
Guest

Back to top Go down

Post  mossenator on Wed 31 Mar 2010 - 16:40

Mina ka põhimõtte pärast ignoreerin stati ja nestet. Kui nüüd aus olla, siis minu kodulinnas polegi neist kumbagi, vaid on ainult alex ja olex. Vahet pole, et Alexela ja Olerex lähevad hinna muutustega kaasa, aga nemad seda tavaliselt ei algata.

mossenator

View user profile

Back to top Go down

Post  konn on Wed 31 Mar 2010 - 17:50

nõus,krt kaua see nöörimine käib

konn
Guest

Back to top Go down

Post  kalks on Wed 31 Mar 2010 - 19:49

Peaks nüüd ja kohe boikotiga pihta hakkama, mida enam oodata!

kalks
Guest

Back to top Go down

Post  eestikas on Wed 31 Mar 2010 - 20:30

Toetan boikotti !

eestikas
Guest

Back to top Go down

Post  ants on Wed 31 Mar 2010 - 21:05

Ei ole juba nädalajagu nendes tankinud ja ei kavatse ka enne, kui näen mõnes nende tanklas odavamat või erinevat hinda.

ants
Guest

Back to top Go down

Post  filx on Wed 31 Mar 2010 - 21:37

Kõik teised ei ole kaasa läinud. Näiteks mingis X tanklas Tabasalu tee ääres oli bensu hind paar kopikat odavam.
Ja krt, keegi ennem siin kusagil nuttis, et minge Toompeale ja kurtke juba vodka eest ka. No johhhaiiidiiiiii! Olge mõistlikud ja tehke ilusti kaasa Wink

filx
Guest

Back to top Go down

Post  Ain on Thu 1 Apr 2010 - 6:31

Toetan.

Ain
Guest

Back to top Go down

Post  Source on Thu 1 Apr 2010 - 10:10

Tom enne rääkis siin et x kohast tankimisel saab ebakvaliteetset kytust.
Siit saab uurida kõikide tanklate kontrolli käike.
Omalt poolt mainiks et Neste on just silma paistnud oma "saata" kytuse pakkumisega enam.

Source
Guest

Back to top Go down

Post  Source on Thu 1 Apr 2010 - 10:12

Source
Guest

Back to top Go down

Post  Source on Thu 1 Apr 2010 - 10:13

Millegipärast ei saa siin linki postidata aga aadress oleks siis httpssis kytus PUNKT keskkonnainfo PUNKT ee

Source
Guest

Back to top Go down

Post  foxx on Thu 1 Apr 2010 - 12:15

Mõtetult kõrged hinnad loomulikult, eks need peab kasvõi nui neljaks alla saama.

foxx
Guest

Back to top Go down

terminalid

Post  pets on Sat 3 Apr 2010 - 9:12

aga millistest terminalidest need teised müüjad võtavad.põhimõtteliselt on ka see tähtis.saaks selle teada,laseks oma firma autodel vabalt kuu aega mujalt võtta.

pets
Guest

Back to top Go down

Post  Arvamus on Wed 7 Apr 2010 - 13:09

Toetan ka boikotti. Ei ole üldsegi nii, et peaksin just nimetatud tanklates tankima.

Peaasi, et piisavalt paljud inimesed sellest kõigest informeeritud ja liituvad boikotiga. Eestlane ei haugu ega hammusta ja mäluga kipub ka vahel kehvasti olema. Samas on asju, millega võiks kõik siiski kaasa minna.

Toetan.

Arvamus
Guest

Back to top Go down

facebook?

Post  Lammas on Sat 10 Apr 2010 - 17:48

Rimi blokeerimise kampaania läks Facebookis eile väga edukalt, kogudes ühe päevaga vist ligi 3000 toetajat. Kas keegi ei viitsiks meid, blokeerijaid, sinna koondada, s.t. seal vastava lehe nikerdada? Liituksin kohe ja käiksin sõpradele ka peale!

Lammas
Guest

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top