Konkreetne tegevus, mis peataks kütusehindadega pideva mängimise!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Konkreetne tegevus, mis peataks kütusehindadega pideva mängimise!

Post  Admin on Thu 18 Mar 2010 - 11:57

Paljud räägivad, et nemad ei saaks sellest osa võtta, sest autosõidust pole võimalik loobuda.

Selgitan teile enda nägemust, kuidas saab seda teha ilma autosõidust loobumata, ent ikkagi võidab sellest lihtinimene! Tundub mõistusevastane, ent pole!

Olgu meil kütusemüüjad X, Y ja Z. Kui sellesse foorumisse kogunevad X, Y ja Z kütusemüüjate praegused kliendid, kes ostavad kütust kõik näiteks hinnaga 15.- liiter, siis osaline boikoteerimine tähendab seda, et foorumi liikmed lepivad kokku näiteks kütuse ostmise ühe kuu jooksul ainult tanklast X. See tähendab, et kliendid enam Y ja Z tanklast ei tangi ühe kuu jooksul. Tõenäoliselt põhjustab selline klientide (ajutine) äravool kütusemüüjate Y ja Z kütusehindade languse. Kui Y ja Z on langetanud kütusehinna 14.- liitri kohta, siis on iga kliendi enda teha, kas ta läheb odavama hinnaga kütust tankima või mitte. See on minu nägemus sellest, kuidas oleks võimalik tekitada mingisugustki konkurentsi. Eelduseks on muidugi see, et X, Y ja Z tanklakettide kliente oleks piisavalt, et mingisugust konkurentsi olukorda tekitada. Kui foorumis on 10 X, Y, Z tanklakettide klienti, siis osaline boikoteerimine loomulikult ei tööta, kui aga foorumis oleks 10 000 sellist inimest, siis võiks juba nii mõndagi kütusehindadega juhtuda tänu lihtinimese osavõtlikkusele.

Last edited by Admin on Fri 19 Mar 2010 - 1:27; edited 1 time in total

Admin
Admin

View user profile http://boikoteerimine.forums-free.info

Back to top Go down

Re: Konkreetne tegevus, mis peataks kütusehindadega pideva mängimise!

Post  FFeik on Thu 18 Mar 2010 - 12:06

Ei tea kas just see on see kõige parem lahendus asjale.
1)Kas isegi see 10 000 on piisav arv ??
2)Samas tanklad kus me siis käima hakkame võivad ise hoopiski hinda muuta(tõsta), kuigi ei usu, et nad seda teevad ja ei taha uskuda et see tankla kus me ei käiks hakkaks hinda langetama kui teised tanklaketid seda ei tee.
3)Veel siis, kui sul on valida tanklate vahel, üks mis 5km kaugusel teine mis 20km kaugusel, kumma sa valid?? See plaan tõõtaks siis ainult linnades.
Võibolla on ka teisi mooduseid.

See minu arvamus, vaatab mis teised arvavad.

FFeik

View user profile

Back to top Go down

Post  canakas on Thu 18 Mar 2010 - 18:07

Mina arvan, et ühe tankalketi boikoteerimine võiks midagi muuta küll, aga tarvis oleks piisav arv inimesi sellesse kaasata.Sellega saksid kliendid ise teatava konkurentsi luua (kui see asi töötab).Seega kõigepealt asjast huvitatuid võimailkult palju kokku saada ja siis alles rünnata Very Happy

canakas

View user profile

Back to top Go down

Post  tanel on Fri 19 Mar 2010 - 10:06

canakas wrote:Mina arvan, et ühe tankalketi boikoteerimine võiks midagi muuta küll, aga tarvis oleks piisav arv inimesi sellesse kaasata.Sellega saksid kliendid ise teatava konkurentsi luua (kui see asi töötab).Seega kõigepealt asjast huvitatuid võimailkult palju kokku saada ja siis alles rünnata Very Happy
sellele lehele tuleb kõvasti reklaami teha eks siis ka on palju inimesi olemas kes osa võtavad

tanel

View user profile

Back to top Go down

Post  Dude on Fri 19 Mar 2010 - 11:10

ma arvan, et selle hinna muutumist saab olema väga raske mõjutada selleks peaks korraldama vähemalt mingi 50 000.- pealise karja ja siis kuhugi kus oleks ruumi ja oleks ka mõtet minna boikoteerima, ning samuti võiks kaasata asjase ka rekkajuhid ja selle kontingendi kuna nende igapäevane töö on ju kulutada kütust

Dude
Guest

Back to top Go down

Post  Ggg on Fri 19 Mar 2010 - 13:34

Lihtsalt juhin tähelepanu ühele asjaolule, nimelt tuleks maadkuulata transpordiettevõttete seas, sest ka nemad on kannatajad. Kui ikka saaks sellesse aktsiooni mõne ettevõtte ka taha, siis oleks sellel hoopis teine jume. Smile

Ggg
Guest

Back to top Go down

Post  margus on Fri 19 Mar 2010 - 13:40

Soovitasin boikoteerida eri piirkondades eri kette, vastavalt kasutusmugavusele.
Peab arvestama ka seda, et tanklakett, mida boikoti ajal soovitakse edasi kasutada, suudaks kõiki soovijaid piisavalt lühikese järjekorraga teenindada.
Tallinnas on suhteliselt lihtne boikoteeritavaid ja kasutusse jäävaid kette valida. Kes aga viitsiks võtta ette kõikide tanklakettide kaardid, et siis "sõjaplaan" valmis joonistada.

Arusaadavalt on vaja käputäis aktiviste kes asja korralikult organiseeriksid. Foorumis ideid loopides, nagu ma isegi, mitte midagi juhtuma ei hakka.

margus
Guest

Back to top Go down

Post  margus on Fri 19 Mar 2010 - 13:50

ja veel, boikott peaks kestma vähemalt 3-4 nädalat, sest ise näiteks tangin mitte tihemini kui kord kahe-kolme nädala jooksul.

Niisiis, keegi peaks koostama piirkondade eripärasid arvestava boikoteeritavate tanklate kaardi/nimekirja ja määrma kindlaks kuupäevad. Ja siis - MASSIIVNE TEAVITAMINE.

;-) Kui ma oleks mõne kütusefirma asjanina, siis teeksin ise sellise plaani enda ketti arvestades.

margus
Guest

Back to top Go down

Post  canakas on Fri 19 Mar 2010 - 17:50

Transpordi firmad on väga hea mõte cheers Mina arvan, et peaks just ühte tankalaketti blokkima siis saaks asja meediasse ja see oleks jälle väike pluss.Ja ärge kahelge, et kas ikka saab ja meid on nii vähe....KAS TAHATE MIDAGI TEHA VÕI OLLA NAGU LAMBAD JA MAKSTA?

canakas

View user profile

Back to top Go down

Post  Hypo on Mon 22 Mar 2010 - 13:05

Samuti oleks käsi, andke mingil moel teada kui plaan valmis Exclamation

Hypo
Guest

Back to top Go down

Post  ando on Wed 31 Mar 2010 - 11:14

Tuleks teha vähe kobedam lehekülge selle asja promomiseks. Asjaga kaasatulijaid oleks kindlasti kõvasti. Asi on ikka väga käest ära. Eelnevalt tuleks kokku leppida näiteks mingi kindel nädal, millal kõik väldivad "üksteisesttäiestisõltumatuid") Statoili ja Neste tanklaid, siis sõnum konkreetsem. Jõudu tööle!

ando
Guest

Back to top Go down

Post  ramba on Wed 31 Mar 2010 - 11:15

Olen poolt, boikoteerime Nestet ja Statoili!!!

ramba
Guest

Back to top Go down

Post  kylaline on Wed 31 Mar 2010 - 11:17

Teeme siis ära ja vaadake, et tegemata ei jääks!

kylaline
Guest

Back to top Go down

Post  Riho on Wed 31 Mar 2010 - 11:18

Tehke selline teema Facebooki. Siit ei kannata toetajaid sellele leida ja foorumi raamistikus on kõik põhimõtted hägused.

Riho
Guest

Back to top Go down

Post  nõus on Wed 31 Mar 2010 - 11:19

Teeme ära! Olen kahe käega poolt ja nõus misiganes kuupäevadega.

nõus
Guest

Back to top Go down

Post  Andres on Wed 31 Mar 2010 - 11:39

Täitsa nõus, kuid arvan , et seda lehekülge peaks ka kusagil ringhäälingus reklaamima.Siis oleks võimalik arvestatav toetajate arv lühikese ajaga garanteeritud.

Andres
Guest

Back to top Go down

Nõus

Post  kikks on Wed 31 Mar 2010 - 11:43

Nõus.Juba ei osta,kuni asi paraneb.

kikks
Guest

Back to top Go down

Teeme ära!

Post  Priit on Wed 31 Mar 2010 - 11:44

Olen kahe käega poolt. Seda ülekutset tuleks levitada.

Priit
Guest

Back to top Go down

jõulutervitusjavascript:emoticonp(':santa:')

Post  metsasee on Wed 31 Mar 2010 - 11:45

Kurat javascript:emoticonp('lol!'), just tegin kannde Neste kaartile, aga kaugel üksteistest tanklatest on Venelaste tankla. Järgmine kord, kui tangin kaarti tühjaks parandan tehtud vea. Edu kõigile.javascript:emoticonp('Very Happy')

metsasee
Guest

Back to top Go down

Post  sõitja on Wed 31 Mar 2010 - 11:45

nõus, tangin siis ainult Alexelast- ootan kuupäevi (praegu on paagis ca 30 l)

sõitja
Guest

Back to top Go down

Post  aw on Wed 31 Mar 2010 - 11:53

teen kaasa!

aw
Guest

Back to top Go down

Post  . on Wed 31 Mar 2010 - 11:54

Olen n6us .

.
Guest

Back to top Go down

Olen ppoolt

Post  Kaasmaal on Wed 31 Mar 2010 - 12:01

Tere kallid kaasmaalased,

antud ettevõtmine on paljulubav ja mis kõige tähtsam - vajalik! Seega, andke märku millal ja kuidas tegutseme Smile

Kaasmaalane

Kaasmaal
Guest

Back to top Go down

OLEN KA NÕUS

Post  kASUTAJA on Wed 31 Mar 2010 - 12:02

VÕTAN OSA.KORRALIKKU LEHTE OLEKS VAJA AINULT

kASUTAJA
Guest

Back to top Go down

hj

Post  xv on Wed 31 Mar 2010 - 12:06

Ega siis midagi tuleb hakata venemaa besiini ostma ,mida veetakse sõiduautodega sisse kanistri saab kätte 260eek. eest.

xv
Guest

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top